Nenabízíme jen nábytek - nabízíme životní styl

Co nabízíme

Architektonické a designové studio s vlastní výrobní základnou.
Návrhy a realizace interiérů.

Obchody

Návrhy obchodních interiérů vyžadují z naší zkušenosti vytvoření určitého image-jednotného designu, který vychází z druhu zboží, typu zákazníka a zároveň celkové obchodní strategie a grafického designu. Základním požadavkem u designu nábytku pro obchodní interiéry je pro nás jednotný styl, ucelený program s možností variability a dispozičních změn. Nábytek musí být funkční a důležitý je poměr kvality a ceny.

restaurace, kavárny vč. zahrádek

Specifický typ návrhů, který je založen na vytvoření určité atmosféry, vyvolání pocitů. Interiér musí být podle nás osobitý, neopakovatelný. Důležitou složkou návrhu interiéru je funkčnost prostoru, musí zohlednit požadavky na provoz a pohodlí zákazníka. U designu nábytku jsou z naší zkušenosti důležitou podmínkou zvýšené požadavky na funkčnost spojené s větším opotřebováním a údržbou při zachování optimálního poměru kvality a ceny.

bytové interiéry

Návrh bytového interiéru je náročná komplexní disciplína. Naším cílem je navrhnout interiér, který má styl, atmosféru. Interiér bytu musí perfektně fungovat a design nábytku by měl být z našeho pohledu nadčasový, umožňující reagovat na měnící se potřeby uživatele. Kvalitní návrh bytového interiéru nezahrnuje pouze nábytek, ale zahrnuje i osvětlení, začlenění techniky, barevnost, povrchy stěn, podlah, zastínění atd.

hotely, penziony

U návrhů interiérů hotelů a pensionů se snažíme vyvolat u návštěvníka pocit určité pohody, komfortu a uvolnění, zároveň však profesionality s větší či menší mírou reprezentativnosti. U designu nábytku klademe důraz na estetiku, funkčnost, pohodlí a kvalitu.

designový nábytek

Při designu typového nábytku vycházíme ze zkušeností z návrhů atypických interiérů, nejnovějších trendů a reagujeme na současný životní styl. Návrhy vychází z potřeb zákazníků a jsou vyjádřením našich představ o současném bydlení a designovém nábytku.

zahradní nábytek, doplňky

Design tohoto typu nábytku reaguje na požadavky našich zákazníků, kteří při zařizování zahrad, teras nebo balkonů hledají designový a zároveň vícefunkční nábytek za dostupné ceny. Důležitým aspektem je pro nás kvalita nábytku a jeho trvanlivost. Tu dosahujeme pomocí použití kvalitních materiálů a osvědčených konstrukcí. Důraz klademe zejména na vícefunkčnost a mobilitu. Často řešíme problém nedostatku designových plotových prvků či truhlíků na květiny tak aby navazovali tvarově na použitý nábytek. Součástí naší nabídky v tomto segmentu jsou i atypické zimní zahrady, vodoteče, fontánky a jiné.